czwartek, 14 stycznia 2010

ALOHA!

STAPIAĆ PLASTIK to akcja przeciwko ogólno przyjętemu, zatraceniu oryginalności stylu i przekonań.
Na każdym kroku jesteśmy skazani na narzucanie nam wszelakich gustów. Czy to w telewizji, w radiu czy kolorowych gazetach jesteśmy świadkami wielkiej manipulacji PLASTIKIEM. Na szczęście jest wielu zajawkowiczów, którzy może nie krzyczą, siedząc na masowej karuzeli, ale stoją gdzieś obok i śmieją się z tych, którym zakręciło się przez to wszystko w głowie i już nie są w stanie z niej zejść. Ci Zajawkowicze to ludzie walczący: mikrofonem,długopisem, puszką farby, ołówkiem, deską na kółkach itd.. Walczą przede wszystkim Ci, którzy w natłoku tego wszystkiego potrafią znaleźć coś co im naprawdę pasuję.. Potrafią słuchać muzykę, która im się podoba i trafia do nich bez zbędnej otoczki. Cieszą się każdą zajawką, nawet najbanalnieszą. Nawet taką, z której PLASTIKOWA 'szarzyzna' będzie się nabijać, ale mają to gdzieś!
Zajawki są po to, żeby cieszyć się życiem jeszcze bardziej! Dlatego też, nie pozwolimy by ktoś próbował zrównać z ziemią naszą oryginalność!

CZEKAĆ NA WIĘCEJ..

15 komentarzy:

 1. nice.trochę mętny manifest, ale futuryści też jakoś zaczynali;)stapiam z wami;)oy

  OdpowiedzUsuń
 2. Słabe, wrzuć coś, choć jeden track, a potem się promuj

  OdpowiedzUsuń
 3. w tagach widze breakdance, graffiti , a gdzie to?

  OdpowiedzUsuń
 4. ta akcja ma na celu pokazywać wiele zajawek, wiele przedmiotów walki z PLASTIKIEM..

  OdpowiedzUsuń
 5. ...i dopiero się rozkręcamy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. i o to chodzi! stapiamy

  shea

  OdpowiedzUsuń
 7. Kozacki pomysł, z pełną zajawką popieram, ale fajnie byłoby was rozpowszechnić, może wbijcie się na facebook ? i tak już was polecam! pozdro,Manola :)

  OdpowiedzUsuń
 8. http://www.facebook.com/pages/stapiac-plastik/269384073124
  wtapiać się na FB!

  OdpowiedzUsuń
 9. superrr :D rozdałam zapro znajomym na fb!! jaram się mega. ;) jak będziecie prężnie działać i pójdziecie w tiszertowy biznes, to na bank zakupie ;D Manola.

  OdpowiedzUsuń
 10. ja wam powiem że stapiam, nie ...

  OdpowiedzUsuń